Kolejna wygrana na własnym obiekcie!

Rzemieślnik Strażow po wyjazdowej porażce w Żołyni chciał koniecznie zdobyć 3 punkty.Od początku meczu z Dylągówką widać było ze gospodarzy interesuje tylko zwycięstwo.Już na samym początku po dośrodkowaniu M.Krawczyka bramkę strzelił B.Kopeć,po kilku minutach było już 2:0 kiedy dośrodkowanie M.Syrdy na bramkę zamienł L.Barnat. Rzemieślnik grający  z wiatrem nie zadowolił się tym prowadzeniem i ciągle atakował bramke przyjezdnych,efektem tego kolejne bramki:M.Ruszla po dośrodkowaniu D.Rejmana z rzutu rożnego i M.Syrdy po ładnym strzale z rzutu wolnego. Dylągówka starała się strzelić kontaktowego gola ale nie potrafili wykorzystać swoich okazji.Przed przerwa rzut karny zmarnował M.Rela i niestety zaraz po tym goście strzelili bramkę do szatni i na przerwę obie drużyny schodziły z wynikiem 4:1.W drugiej połowie to goście grający z wiatrem zdecydowanie przeważali,kiedy strzelili bramkę druga bramkę zrobiło się niebezpiecznie.Na szczęście udało się zapobiec utracie kolejnych bramek dzięki dobrej postawie w defensywie całej drużyny a kilka minut przed końcem D.Rejman ładnym strzałem lewa noga podwyższyl wynik meczu na 5:2 i stało się pewne ze 3 punkty zostaną w Strażowie.Już w niedziele kolejny mecz z Łancutem u siebie,miejmy nadzieje ze drużyna po raz kolejny pokaże się z dobrej strony przed wlasną publicznością:)

Autor:Łukasz Cyrnek